Privātums

Sveicieni.lv privātuma politika

Sveicieni.lv (turpmāk – portāls) ir paredzēts cilvēkiem, kuri meklē iedvesmu, interesē apsveikumu pantiņi un dzejoļi. Portāla darbība balstās uz entuziasmu, taču, lai uzlabotu tā darbību tiek veikta lietotāju paradumu novērošana. Iegūtā informācija ļauj noskaidrot, kuras ir populārākās portāla sadaļas, lietotāju ierašanās veidu (tiešs apmeklējums, no citas vietnes, sociālajiem tīkliem, interneta meklētājiem vai cita avota). Informācijas apkopošanai mēs izmantojam WordPress Jetpack.

Informācija par lietotājiem tiek iegūta izmantojot sīkdatnes, nelielus teksta failus (“cookies”), kas tiek ievietotas apmeklētāju ierīcē tiem ierodoties portālā. Šīs sīkdatnes neļauj mums identificēt konkrētu lietotāju, bet ir noderīgas, lai uzlabotu portāla darbību.

Reklāmas sīkdatnes ir otrs sīkdatņu tips, kas tiek ievietots lietotāju ierīcē brīdī, kad jūs noklikšķināt uz kādas no trešo pušu reklāmām. Šīs reklāmas tiek ievietotas, izmantojot Google Adsense reklāmdevēju portālu un mēs nenosakām to saturu. Katram apmeklētājam redzamās reklāmas (baneri) ir personificētas un balstītas uz iepriekš veiktajiem meklējumiem Google vai uzvedību citos portālos.

Reklāmas Google Adsense tīklā var izvietot reklāmdevēji, kas sadarbojas ar Google. Apmeklējot portālu, jums ir iespēja piekrist personalizētām reklāmām, atbalstīt konkrētus reklāmdevējus vai noraidīt piekrišanu. Noraidot piekrišanu jūs redzēsiet nepersonificētas reklāmas, t.i. tādas, kas nav balstītas uz jūsu interesēm. Portāla apmeklētāji var jebkurā brīdi atsaukt piekrišanu, veicot attiecīgas izvēles Google reklāmu iestatījumos vai šeit – https://www.google.com/settings/ads). Papildus informāciju par reklāmām interneta portālos un savu piekrišanu to rādīšanai varat atrast arī šeit – aboutads.info.

Portāls Sveicieni.lv neuzkrāj nekādu lietotāju privāto informāciju, ja vien speciāli nenosūtīsiet mums vēstuli, kurā stādīsieties priekšā. (Arī šādās reizēs varat palūgt, lai pēc vēstules izdzēšanas mēs to uzreiz izdzēšam.) Apmeklējot trešo pušu vietnes, tajās ir spēkā cita privātuma politika ar kuru ir vērts iepazīties, lai noskaidrotu, kā vietnes veidotāji izmanto jūsu privāto informāciju.

Ja jums ir papildus jautājumi par portāla privātuma politiku sazinieties ar mums. Kontaktinformācija ir atrodama šeit.

Par brīvu!  (Skan Latvijā un ārzemēs.)

Share This